Nádherný, veľký 2izb. byt, ÚP 99,3 m2, Modra - Kráľová

Popis dvojizbového bytu na predaj

Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii ponúkame na predaj výnimočný, veľký 2izb. byt, OV, ÚP 99,3 m2, posch.4/4 s výťahom (po 3 poschodie), Modra časť Kráľova na Trnavskej ulici.
Byt je 12 ročná novostavba. Pozostáva z otvoreného priestoru, kde sa nachádza obývacia miestnosť, kuchyňa s plne vybavenou kuchynskou linkou, jedálenská časť a časť na sledovanie TV. Z tohto priestoru je vstup na 7m balkón s krásnym výhľadom. Na balkóne je markíza na elektrické ovládanie. Ďalej sa v byte nachádza samostatná spálňa a kúpeľňa s rohovou vaňou, sprchovým kútom a WC. Byt vďaka svojej veľkosti pôsobí veľmi príjemne, veľkoryso a exkluzívne. Po úpravách je možné byt prerobiť na 3izbový. Na poschodí sú len dva byty, druhý byt je garsónka, ktorú je možné po dohode tiež predať. Byt sa predáva s murovanou pivnicou a garážovým státím ( "suchou nohou do bytu"), ktoré sú v cene bytu.
Veľmi príjemné a pokojné bývanie pre milovníkov ticha a prírody.


Podrobnosti dvojizbového bytu v Modre


  • Balkón
  • Výťah
  • Internet

Inzerát je zverejnený 2 mesiace, bol aktualizovaný  4. júna 2018 o 09:34:17 a zobrazený 42 krát.


Dvojizbový byt na mape

Zemepisná šírka: 48,33447  Zemepisná dĺžka: 17,30729Popis a fotografie sú súčasťou inzercie RK BOREAL, obsah nepridal prevádzkovateľ RealitnePonuky.sk.