RODINNÝ DOM V LUKRATÍVNEJ ČASTI LIPTOVSKÉHO MIKULÁŠA - DEMÄNOVEJ

Popis rodinného domu na predaj

Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE vám ponúkame na predaj rodinný dom v mestskej časti Liptovkého Mikuláša - Demänovej.
Demänová sa nachádza južne od Liptovského Mikuláša a tvorí vstupnú bránu do známej Demänovskej Doliny, v ktorej sa nachádza lyžiarske stredisko Jasná, Demänovská Jaskyňa Slobody, Demänovská ľadová jaskyňa . Celá lokalita je dnes orientovaná primárne na turistický ruch ktorý tvorí významnú časť príjmov regiónu. Mestská časť Demänová leži v nadmorskej výške 620 m2.

Rodinný dom sa nachádza v tichej časti obce s prístupom z obecnej asfaltovej komunikácie.
Stavba je v osobnom vlastníctve, možnosť hypotekárneho úveru s vybavením ktorého vám vieme kedykoľvek pomôcť.
Orientácia Juh/sever
Celková plocha rozľahlého pozemku je 840 m2.
IS: Elektrický prúd je s napätím 230/400V, vodovod, kanalizácia, plyn.
Kúrenie je zabezpečené ústredným kúrením s plynovým kotlom v kombinácii s kuchynským kachľovým šporákom. Ohrev TUV je pomocou eletrického bojlera.
Dispozične dom pozostáva z 2 podlaží, podkrovie je pripravené na 2 ďalšie plnohodnotné izby a malú kúpeľnu.
Na prvom podlaží sa nachádza predsieň s hlavný vstupom, chodba, komora, kúpeľňa s WC, kuchyňa , priestranná izba a garáž. Plynový kotol na ústredné kúrenie sa nachádza v malej pivnici. Schodiskom sa dostaneme na druhé podlažie kde sú 3 izbym kúpeľna s WC a kuchyňa so špajzou.
V podkrovných priestoroch sa nachádza príprava na 2 izby.
Dom bol postavený v roku 1976. Dom neprešiel výraznejšou rekonštruckiou. Na dvoch izbách sú osadené plastové okná a bol vymenený plynový kotol.
V zadnej časti rozľahlého pozemku sa nachádza aj stavba murovanej hospodárskej budovy, ktorú je možné prerobiť na ubytovaciu jednotku.
Priamo z domu je to len 3 km od centra Liptovského Mikuláša, 9 km lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry,7 km Aquapark Tatralandia, 17 km GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ.
Dom je vhodný pre rodinu alebo je možnosť využívať ho ako penzión.
Pre viac informácií alebo pri záujme o obhliadky kontaktujte makléra :Tomáš Púček, 0901 705 701, tomas.pucek@residence-real.sk


Podrobnosti rodinného domu v Demänovskej doline


Inzerát je zverejnený 1 mesiac, bol aktualizovaný  21. mája 2018 o 14:34:14 a zobrazený 38 krát.


Rodinný dom na mape

Zemepisná šírka: 48,96932  Zemepisná dĺžka: 19,58124Popis a fotografie sú súčasťou inzercie Residence realitná kancelária, obsah nepridal prevádzkovateľ RealitnePonuky.sk.